• (0262)606-01-70

KORUDATA, bilişim ve teknoloji dünyasında büyük bir ihtiyaç olan siber olaylara müdahale, bilişim suistimali incelemesi, veri inceleme ve analiz hizmetlerini müşterilerine uluslararası standartlarda sunmak amacıyla kurulmuştur.

KORUDATA, siber olaylara müdahale, bilişim suistimali incelemesi, veri inceleme ve analiz hizmetleri alanında müşterisinin ihtiyacını karşılayan anahtar teslim projeler sunmaktadır. Bu kapsamda; ihtiyaç analizi, projelendirme, ürün ve sistem tedariki ve kurulumu, adli bilişim ve veri kurtarma laboratuvarı kurulumu, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bu çözümleri sunarken kendisine verilen işi daima planlanan zamanda,tam ve eksiksiz olarak teslim etme ve müşterisinin güvenini her şeyin üzerinde tutma prensibiyle çalışmaktadır.

VİSYONUMUZ

Müşterisinin kurumsal itibarı ve bilgi gizliliğine verdiği önemi her şeyin üzerinde tutan, güvenilir, dürüst ve aynı kalitede hizmetler sunan, bu bağlamda yeniliklere daima açık, çözüm odaklı çalışan, sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin her yönüyle örnek aldığı, Türkiye ve EMEA bölgesinde lider bir Adli Bilişim markası olmaktır.

MİSYONUMUZ

Türkiye ve uluslararası alanlarda uzun yıllara dayalı edinmiş olduğumuz bilgi birikim ve tecrübelerimizi yüksek standartlarda ve ilgili yasal mevzuat kapsamında müşterilerimize sunmak ve Türkiye’de adli bilişim mesleğinin gelişmesine katkıda bulunmak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Teslim aldığımız her işi en önemli, ilk ve tek işimiz gibi kabul etmek, Kabul ettiğimiz işi daima bilimsel ve etik değerler çerçevesinde çalışmak, Çalıştığımız her işi söz verdiğimiz sürede yerine getirmek ve müşterimizin güvenini ve memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmaktır.


KORUDATA, bu hizmetlerini yıllarını kamu ve özel sektörde bilişim suçları, bilişim suistimalleri, adli bilişim ve bilişim güvenliğine adamış, uluslararası vaka tecrübesine sahip ve halen belirtilen bu alanlarda adli makamlarca da tanınan deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır. DIFOSE uzmanları başta Türk Mahkemeleri olmak üzere, ABD, İngiltere ve Almanya mahkemelerinde de uzman sıfatıyla bilişim olayları, suistimalleri, adli bilişim ve bilişim güvenliği alanlarında uzman görüşü raporu sunmuştur.