• (0262)606-01-70

KORUDATA; gerek mevcut BT altyapınızda, gerekse yeni oluşturulacak BT altyapınızda uygulama ve veri kullanımını kolaylaştıracak, sunucularınızdan maksimum verim ve performans almanızı sağlayacak çözümler üretir. Böylece işletme maliyetlerinizde ciddi bir tasarruf sağlarsınız.

Sunucunuzun maksimum performans ile çalışması gereksiz yeni sunucu yatırımını önler. Birden fazla olan fiziksel sunucularınızı tek bir fiziksel sunucu üzerinde çalışan sanal sunucu olarak konuşlandırmak mümkündür. Böylece sunucularınızı iş önceliklerinize göre belirleyebilir ve x86 mimarisini kullanan sistemler için donanım seçimi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra anlık olarak CPU, bellek ve I/O bileşenlerini sistemler arasında pay edebilir, sunucu yatırım, barındırma, yönetim, işletim ve bakım maliyetlerinizde önemli oranda tasarruf etmiş olursunuz. KORUDATA sunucularınızda kendi cloud sisteminizi kurmanız konusunda da size özel çözümler sunmaktadır.

Masaüstü sanallaştırma sonucunda destek ve bakım maliyetlerinizden tasarruf etmenin yanı sıra güvenlik ve uyumluluk sorunlarına da çözüm üretmiş olursunuz. Donanım ve uygulama erişebilirliği sonucunda iş sürekliliğinde artış sağlandığı gibi işletim sistemi geçişleri ve uygulama dağıtımı hızlıca yapılabilir.

KORUDATA masaüstü sanallaştırma çözümleri ile daha kolay yönetim, daha güvenli altyapılar ve daha hızlı uygulama fırsatı sunar. Masaüstü sanallaştırma ile sürekli farklılaşan kullanıcı gereksinimlerine çok hızlı cevap verilir. Masaüstü bilgisayarların sanallaştırılmasını, bilgileri veri merkezlerine taşıyıp, son kullanıcılara LAN ve WAN üzerinden sunarak, Provisining teknolojisi ile disk imajlarını sanal desktoplar arasında paylaştırılır. Böylece binlerce masaüstü sistemi tek bir imaj ile kolayca yönetilebilir.

Firmanızın her geçen gün büyümesi kullanıcı sayısının artışına, bu artış da uygulama ve cihaz sayısının artmasına neden olur. Bunun sonucunda da uygulama dağıtımı ve kontrolü güçleşir. Uygulama sanallaştırması sonucunda kullanıcı bilgisayarlarına uygulamaları yüklemeden güncel ve güvenli bir şekilde kullanılabilinir. Yatırım, destek ve insan maliyetlerinden tasarruf ederken performans ve veri güvenliği gibi konularda hız ve esneklik kazanılır.